Březnové novinky v Clipsanu


Únor sice nebyl bílý, ale i tak doufám, že vaše marketingové pole působnosti sílí.

My jsme v únoru byli marketingovými partnery vyprodané akce pro realitní makléře v Bratislavě. Institut Chytrý makléř zastoupil Tomáš Kučera a Ženy v realitách reprezentovala Ivana Cikánková.

Zafungovala speciální prodejní strategie a unikátní nastavení Facebook reklamy. Přes Clipsan jsme prodali všech 275 vstupenek. A to i přesto, že to byla akce v „zahraničí“, prodávali jsme v jiné řeči než v mateřštině a neměli jsme žádnou speciální databázi slovenských zákazníků ani emailů.

Zajímá Vás víc? Dejte mi vědět. Když bude zájem, je možné, že připravím případovou studii…

A teď k tomu, co je v Clipsanu nového:

Zlepšení výkonu serverů

O víkendu jsme v nočních hodinách provedli aktualizace serverů Clipsanu. Až na pár krátkých výpadků a drobných chybek k vyladění, proběhlo vše v pořádku.
První testy ukazují velké zrychlení práce s Clipsanem a otvírají se tak nové technologické možnosti. Podle hesla „Kdo nic nedělá, nic nepokazí, ale také nic nezmění“ jsme rádi, že jsme se do toho pustili.

Vylepšení CRM

V detailu kontaktu najdete přehled všech jeho objednávek. Ušetříte tak čas vyhledáváním. Když do nějaké aktivity u kontaktu vložíte URL adresu, tak se pak automaticky zaktivní a otvírá se do nového okna.

K CRM

Párování transakcí z Tatra Bank

Nyní můžete automaticky párovat objednávky s platbami, které dorazí na účet ve slovenské Tatra bank. U svého účtu si nastavíte zasílání emailových upozornění na speciální e-mailovou adresu a zbytek práce už je na nás.

K bankovním účtům

EET je tady

Elektronická evidence tržeb se od 1. 3. 2017 nově týká těch maloobchodu a velkoobchodu. Nepatří sem zatím digitální produkty, vstupenky, služby apod. Pokud prodáváte fyzické produkty jako knížky, DVD apod. a chcete přijímat platby kartou, vezmeme si EET na starost a ulehčíme Vám život.
Ke zprovoznění potřebujete v Clipsanu nastavit certifikát, heslo a identifikační číslo pobočky, pak už vše funguje automaticky.

K detailní nápovědě

Dostali jsme ještě několik impulzů, které chceme v nejbližších týdnech zapracovat. (Děkuji všem, co psali. Myslíme na vás.) Hlavně se tento měsíc budeme soustředit na podporu e-shopů a automatizaci emailů u opuštěného košíku.

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Václav Krajňák
Václav pomáhá podnikatelům a malým firmám napříč obory prodávat a vydělávat na internetu víc pomocí strategií a systémů na maximalizaci zisku. Založil službu pro automatizaci prodeje a marketingu Clipsan. Nahrává týdenní podcast pro podnikatele a marketéry Strategické zisky.

Sdílejte

Napište svůj názor

Novinky na email

Získejte nejnovější články a návody jako první.

Využijte chatboty v podnikání
Ještě nevyužíváte nový marketingový trend, který drtí všechny ostatní?
Tak hned sáhněte pro návod „Využijte chatboty v podnikání”!

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že údaje budeme zpracovávat pro marketing v souhladu s Ochranou dat a Podmínkami.