Lednové novinky v Clipsanu


Spousta lidí píše, že jsou rádi, že je 2016 za nimi. Fňukají, jak byl náročný, a kolik nám toho vzal. No, stěžováním ještě nikdo nic pořádného nedosáhl, a možná jste si všiml/a, že obchody byly narvané jako snad nikdy 🙂

Když jsem si dělal osobní i firemní rekapitulaci, tak musím říct, že jsem byl mile překvapen, co všechno se nám podařilo. Několik úspěšných kampaní, 19 článků na blogu, 24 podcastů, noví přátelé i noví obchodní partneři. Samozřejmě jsem našel i pár selhání. To je v pořádku, tak to má být. Kdo nic nedělá, nic nepodělá.

To dobré i to zlé vezmu, vynechám emoce a hledám v tom ponaučení pro svůj i firemní posun. Co dělat víc a čemu se naopak vyhnout.

A tak s nadšením vstupuji do dalšího roku a přeji Vám pevný krok, hodně zdraví a obchodních úspěchů

A tady je přehled toho, co se nám před koncem roku podařilo na Clipsanu vylepšit:

Ruční konverze pro affiliate partnery

Kompletně jsme přepracovali správu konverzí pro affiliate partnery a jejich výplatu. Nyní jsou nezávislé na objednávkách v Clipsanu a tím pádem se otevírá možnost pro sledování vlastních konverzí nebo přidávání konverzí ručně. Při schvalování výplat partnerů vidíte jednotlivé konverze a můžete výplatu rozdělit do několika fází.
K affiliate partnerům

Výpis volání u digitálních produktů

Při zakoupení digitálního produktu voláme skript na Vašem serveru a v minulosti chyběl záznam o takovém volání. Přehled volání nyní najdete přímo u daného digitálního produktu včetně odpovědi, kterou jsme od Vašeho serveru dostali.
K digitálním produktům

Párování transakcí z Raiffeisenbank

Nyní můžete automaticky párovat objednávky s platbami, které dorazí na účet v Raiffeisenbank. U svého účtu si nastavíte zasílání emailových upozornění na speciální e-mailovou adresu a zbytek práce už je na nás.
K bankovním účtům

Sledování standardních konverzí Facebooku

Vložte na svou zachytávací nebo prodejní stránku vložíte kód pro Facebook Pixel a z automaticky Facebooku začneme posílat standardní události jako „Lead – Registrace kontaktu” a „Purchase – Nákup”.
Díky tomu budete rovnou ve svých reklamách vidět úspěšnost a lépe je optimalizovat.
K zachytávacím stránkám

Přehled obchodních aktivit

Kompletní přehled aktivit obchodníků v CRM nad kontakty a obchodními příležitostmi je teď jednoduše dostupný. Můžete pozorovat, jak jednotliví obchodníci pracují. Vyfiltrujte si například i obsah všech telefonátů, které jste Vy nebo Váš tým udělali.
K přehledu aktivit

Na letoční rok máme velké plány a postupně je budeme odhalovat. To nejbližší, co na Vás čeká, je například ruční tvorba objednávek a faktur.

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Václav Krajňák
Václav pomáhá podnikatelům a malým firmám napříč obory prodávat a vydělávat na internetu víc pomocí strategií a systémů na maximalizaci zisku. Založil službu pro automatizaci prodeje a marketingu Clipsan. Nahrává týdenní podcast pro podnikatele a marketéry Strategické zisky.

Novinky na email

Získejte nejnovější články a návody jako první.

8 kroků pro lepší pozici ve vyhledávači
Chcete získat více zákazníků přes internetové stránky?
Tak si ihned stáhněte 20 stránkovou brožuru 8 kroků pro lepší pozici ve vyhledávači!